Експерт розповів про недоліки Skoda Octavia на АКП

Експерт вирішив поскаржитися на Skoda Octavia 2019 року випуску з автоматичною коробкою передач, яку він придбав на початку цього року, і встиг проїхати на ній всього лише 36 000 км.

Спочатку нове авто практично не турбувало. Однак трохи пізніше водій почав помічати, що з першого разу після включення мотора, АКПП при перемиканні з другої швидкості на третю буквально починає «троїти» і серйозно пригальмовувати, викликаючи у автомобіліста дискомфорт.

Найсильніше цей мінус проявляється в заторах: «Хочеться обганяти, а в підсумку – сам гальмую. Тупить і сильно дратує».

Крім цього, автолюбитель зазначив ще кілька проблемних моментів Skoda Octavia, які не мають відношення до автоматичної коробки передач, однак це не скасовує того факту, що всі вони – сильно дратують. Заводська шумоізоляція машини, за словами водія, не витримує просто ніякої критики, пластик дуже сильно гримить на ямах.

Також експерт поскаржився, що тканина в машині відходить від стелі, відзначаючи, що пробої в підвісці нереально відчутні і дуже сильно дратують, через що кожен переїзд через лежачого поліцейського обертається справжнім випробуванням.