Експерти назвали топ-5 позашляховиків Паризького автосалону

За 2 повних дні, що пройшли з початку щорічного автосалону в Парижі, було представлено безліч цікавих і несподіваних новинок в сегменті SUV.

Експерти навіть встигли скласти своєрідний ТОП-5 найбільш незвичайних показаних позашляховиків. Перше місце рейтингу беззастережно зайняв Land Rover Series I, остання модель якого вийшла ще в 1951 році. Нова версія класичного військового позашляховика була зібрана в рамках програми Reborn. Від своїх прабатьків автомобіль отримав головну оптику, приховану за радіаторними гратами, а також 1,6-літровий мотор на 50 к.с.

На наступному рядку списку розташувався задньопривідний Suzuki Jimny. Від свого попереднього покоління компактний позашляховик відрізняється поліпшеною системою стабілізації, потужною рамою і оновленою системою безпеки на 6 подушок для всіх сидінь.

«Бронзу» рейтингу отримала компанія Booxt, яка презентувала на мотор-шоу вседорожні баггі Trophy, Scorpik і Grand Raid, що надаються на вибір з бензиновим двигуном або дизельним мотором. Вартість баггі буде варіюватися від 29 800 до 52 800 євро.

Також в ТОП-5 найцікавіших позашляховиків, представлених на Паризькому автосалоні, увійшов повнопривідний кросовер Dacia Duster з турбомотором, а також «гібрид» спорткара і кросу – Mercedes-AMG G 63 Version 1 з 4,0-літровим 585-сильним бітурбо, який може розганятися до 100 км / год за 4,5 секунди і розвиває максимальну швидкість в 240 км / год.