Експерти розказали, чи варто купувати конфісковане авто

У різних соціальних мережах безліч порад, що можна купити авто в хорошому стані в рази дешевше ринкової вартості, на різних аукціонах з питань банкрутства, і подальших перепродажах з метою заробітку. Однак, це не зовсім вірно, почнемо з того, щоб почати брати участь в аукціоні, необхідно пройти не прості реєстрації, заплатити мита і відправити ряд документів.

По-друге, різниця у вартості щодо ринкової, як правило не така велика, тому багато заробити не вдасться, ну а якщо мова йде про покупку авто для себе, то найчастіше хороші машини йдуть або до першого туру, або під час першого, за вартість близьку до ринкової.

Торги проходять в три етапи. На початку авто виставляється за вартістю трохи нижче середньоринкової, і переможцем вважається той, хто запропонувати меншу вартість. У другому етапі, авто не продані під час першого, виставляються з вартістю близько 20% нижча за середню, але фінальна вартість зростає під час торгів. У фінальний третій раунд потрапляють зовсім рентабельні апарати і купувати їх для себе не рекомендують. Під час останнього етапу, через кожен певний етап часу, якщо лот не викуповується, то його вартість поступово знижується.