Експерти розказали про нову “схему” шахраїв на дорогах

За кордоном набирає популярності новий спосіб розводу водіїв. Шахраї навмисне влаштовують ДТП на кругових перехрестях і виходять сухими з води. Як стало відомо інформаційному порталу «Автолюбителі», останнім часом в Європейському Союзі різко зросла кількість аварій на перехрестях з круговим рухом, яких в ЄС в рази більше ніж у нас.

Суть схеми в тому, що шахраї спеціально їдуть на високій швидкості і «підрізають» автомобілі, які тільки в’їжджають «коло». Бувають випадки, коли аферисти нібито пропускають під’їжджаючий автомобіль, а потім різко набирають швидкість і ініціюють ДТП. Таким чином, зловмисники сподіваються отримати страхову компенсацію від компанії, в якій застрахований інший водій. Нерідко після ДТП вони намагаються звинуватити наївних водіїв: їм пропонують «домовитися», заплативши певну суму готівкою і розійтися.

В страхових компаніях відзначають, що загальне число «підставних» ДТП неухильно зростає. Тому українським автомобілістам потрібно постійно бути напоготові. Не виключено, що скоро ця схема «запрацює» і у нас.