Експерти визначили 5 найкращих обвісів для Toyota Camry

Японський преміальний седан Toyota Camry в кузові XV70 володіє дуже привабливою зовнішністю, завдяки якій автомобіль хочеться ще більше прикрашати.

Експерти підготували ТОП-5 найбільш стильних обвісів для даного автомобіля бізнес-класу. Самим гармонійним обвісом в даний час вважається оформлення від тюнера TRD, яке розроблене для «Камрі», призначеної для американського ринку. Даний комплект включає в себе нову решітку радіатора, накладки на нижній периметр кузова і антикрило на кришку багажника.

Наступним обвісом став набір доопрацювань для «Камрі», орієнтованого на японський ринок, що включає в себе спортивні бамери, спойлер і накладки на пороги. Також є ще один стильний обвіс для Toyota Camry, який також відмінно виглядає. Ще експерти акцентували увагу на обвісі Artisan, який призначений для Toyota Camry, орієнтованого на домашній ринок. Цей обвіс надає седану агресивності, а розташовані на кузові аеродинамічні елементи уподібнюють седан гоночному автомобілю.

ТОП-5 замикає обвіс Khann. Він включив в себе переглянуті бампери, спойлер на багажному відсіку і ще один спойлер на кромці верху.