Электрокар Jaguar I-Pace став автомобілем року в Європі

Результати голосування журналістського журі в конкурсі COTY (Car of the Year) здивували самих організаторів: купе Alpine A110 і електричний паркетник Jaguar I-Pace набрали рівну кількість балів (по 250), а таке сталося вперше.

Але голова журі Френк Дженнсен сказав, що переможець може бути лише один. Була влаштована дуель з додатковим перерахуванням голосів (порівняли, скільки членів журі віддало перше місце однієї з цих машин), і в підсумку переміг Jaguar. До слова, ця марка виграла COTY в перший раз.

Описуючи своє враження від Alpine A110, журналісти найчастіше говорили про почуття єднання з автомобілем. Машині вдалося торкнутися потрібних струнок у настільки багатьох, що нішевий і дорогий апарат ледь не переміг в європейському конкурсі.

Нагадаємо, за головний приз з A110 і Ягуаром билися хетчі Kia Ceed (до слова, саме він став третім з 247 балами), Ford Focus і Mercedes A-класу, кросовер Citroen C5 Aircross, а також ліфтбек Peugeot 508. Цікаво, але за опитуванням наших читачів лідерами були якраз A110 і I-Pace з результатом 21% і 22% відповідно. Журналісти Європи тут виявилися одного думки з нашою аудиторією. Додамо, що в минулому році переможцем був компактний паркетник Volvo XC40.