Електрохетчбек марки SEAT ось-ось розкриють

Електрична модель з імовірним назвою Seat Born дебютує в найближчі три тижні, після чого відправиться на виставку в Женеві. Як повідомляє видання Autocar, іспанська марка, скориставшись платформою MEB, побудувала хетчбек – свою версію п’ятидверки Volkswagen ID.

Точно відомо – хетч Сеата виявиться піднесеним, тобто вседорожником CUV (Crossover Utility Vehicle). Запас ходу повинен скласти 500 км. Це фантазія стороннього художника, який явно напартачив з ручками задніх дверей і не тільки.

Електрокар вимахає в довжину приблизно на 4,3 метра. Потужність мотора складе близько 170 к.с. У Піднебесній у електрокарів Сеата буде своя атмосфера. Батарейний кроссхетч Sol E20X, зроблений з китайської моделі JAC iEV7S і стилізований «під SEAT», згинув, але з’являться інші.

Мабуть, для них створять спрощену версію платформи MEB. Умоглядно вибудовується цікавий зв’язок: Volkswagen ID. – електрокар Сеата – Skoda Scala / Kamiq. Так, ми пам’ятаємо концептуальний паркетник Skoda Vision E, але ж електричний хетчбек у Шкоди теж буде (а SEAT теж зробить EV-кросовер). Вже оголошено, що німецький завод в Цвіккау поставить на конвеєр шість батарейних моделей трьох брендів VW Group.