Електроверсія кросовера Kia Soul має чим здивувати

Разом з базовими версіями кросовера Kia Soul нового покоління марка на автосалоні в Лос-Анджелесі показала і електричну модифікацію Kia Soul EV. Разом з бензиновими версіями Kia Soul третього покоління марка відразу ж представила в Лос-Анджелесі і новий електричний варіант – Kia Soul EV технічно змінився куди сильніше, ніж модифікації з ДВС.

Якщо не брати до уваги нового дизайну кузову, який повторює інші варіанти, ключовими новинками Soul EV стала новітня літій-іонна батарея на 64 кВт / год з рідинним охолодженням. Ємність акумулятора зросла більш ніж удвічі в порівнянні з попереднім поколінням Kia Soul EV, де була батарея на 30 кВт / год. Заявлено, що запас ходу без дозарядки виріс з 179 кілометрів відразу до 418 кілометрів, тобто більш ніж в два рази.

Також став потужнішим і електромотор, який у новинки видає 201 к.с. За рівнем оснащення електромобіль повинен бути аналогічний бензиновим версіям Kia Soul, якщо не брати до уваги особливих режимів руху Eco, Comfort, Sport і Eco, які регулюють настройки системи рекуперації енергії, роботу кліматичної системи і інших агрегатів або заради максимальної віддачі мотора, або заради більшої економічності.