Електрична вантажівка проходить випробування в США

Tesla Electric Semi – це далекобійна вантажівка на електричній тязі. Серією свіжих фотографій поділилася в Instagram жінка, яка, імовірно, працює в Tesla. Знімки демонструють не тільки футуристичний екстер’єр, але водійський простір. У коментарі до посту вона написала, що це було в сервісному центрі.

Один закордонний сайт – Electrek – відстежує пересування вантажівки по штатах Америки. Перед цим її бачили в Колорадо, Іллінойсі, Арканзасі і Айові. Даний маршрут, очевидно, повинен продемонструвати дальність дії електромобіля.

Вантажівка базується в Неваді, але вона явно тестує маршрути набагато далі від своєї домашньої бази. На офіційному сайті виробника йдеться, що Semi може розганятися від 0 до 100 км / год за п’ять секунд і має дальність ходу 800 км на одному заряді. Очікувана ціна за базову комплектацію складає 150 000 доларів США. Крім того, на цьому тижні Walmart (американська компанія, що управляє найбільшою в світі мережею оптової та роздрібної торгівлі) замовила в свій парк ще 30 вантажівок. У 2017 році компанія була першою, хто оформив замовлення на електромобіль після прем’єри. Тоді було замовлено 15 примірників.