Електричні Range Rover і Jaguar XJ затримуються через пандемію

В Jaguar Land Rover підтвердили існування електричного Range Rover – і заявили, що випуск кросовера і майбутнього електричного Jaguar XJ був відкладений через скорочення витрат під час пандемії.

Згідно зі стенограмою телеконференції з інвесторами, головний фінансовий директор JLR Адріан Марделл сказав, що два електромобілі будуть представлені в жовтні і листопаді, а не в серпні і вересні, як планувалося спочатку.

Ці два автомобілі будуть засновані на абсолютно новій архітектурі MLA від JLR. У нас поки дуже мало інформації про Range Rover з акумуляторним електричним приводом, але очікується, що він буде трохи нижчий, ніж Velar, при цьому довжина залишиться тією ж. Дві машини будуть побудовані на модернізованому заводі Castle Bromwich. Марделл також розповів про загадковий новий продукт, названий «MLA MID», випуск якого також був відкладений.

Топ-менеджер оголосив інвесторам, що інженерні роботи над моделями Range Rover і Range Rover Sport наступного покоління (обидва на основі MLA) були припинені під час обмежень, пов’язаних з коронавірусом. Робота над Defender 90 також тривала.