Електричний AUDI R8 отримав 1000 кінських сил потужності

Третє покоління найшвидшого Audi – спорткара R8 – буде помітно відрізнятися від двох попередніх генерацій. Автомобіль змінить бензиновий V10 на електричну силову установку. Вона буде жахливо потужною.

Як пише Autocar, R8 EV буде приводитися в рух чотирма моторами – разом вони будуть генерувати вражаючу 1000 кінських сил. Це дозволить електромобілю Ауді встати в один ряд з такими моделями, як дводверка Tesla Roadster наступного покоління і гіперкар Rimac C_Two. Є й інша інформація про майбутнє авто: за чутками, новий Audi R8 буде натхненний недавно представленим концептом PB18 e-tron (на фото вгорі), який використовує електричну трансмісію потужністю 764 к.с.

Такі агрегати дозволяють машині прискорюватися до “сотні” менше ніж за 2 с і розвивати 300 км / год максимальної швидкості. Цікаво, що всі нинішні конкуренти Audi R8 cтануть гібридами на початку наступного десятиліття; серед таких – наступники McLaren 720S, Lamborghini Huracan і Ferrari 488 GTB. Тобто, серед них немає жодного електромобіля.

Про конкретні терміни випуску Audi R8 EV говорити поки рано.