Електричний позашляховик Byton M-Bite виїхав на тести

Електричний позашляховик Byton M-Bite буде проходити дорожні тести відразу в двох країнах: в Китаї та в Америці.

Один з багатьох стартапів, які недавно з’явилися в Китаї, бренд Byton розвивається дуже швидко і агресивно. У штаб-квартирі компанії в китайському Нанакіне недавно були завершені роботи над першим десятком робочих прототипів електричного кросовера M-Byte, призначених для всебічних дорожніх випробувань. І до кінця року планується побудувати ще сто таких машин. І це не перший десяток прототипів. Ще десять машин пройшли перші необхідні краш-тести, щоб максимально підготуватися до початку серійного випуску, який запланований на кінець 2019 року.

Поки збірка проходить на сторонніх майданчиках, а на головному конвеєрі йде підготовка до масового випуску M-Byte. Планується випускати всього 150 000 автомобілів на рік, але потрібно мати на увазі, що мова йде не тільки про кросовер, а й про седан K-Byte, який Byton представила в каліфорнійському Монтерей на «Автомобільної тижня».

Всі автомобілі Byton будуть представляти із себе фактично комп’ютери на колесах. Вже з першого дня виробництва планується впроваджувати в них систему автономного управління, яка теж дуже серйозно тестується. Причому, вже сьогодні в Америці проходить всебічну перевірку автономна система четвертого рівня, хоча перші екземпляри отримають тільки другий рівень автономності.

Перші готові автомобілі повинні потрапити в продаж в Китаї, але Byton вже зараз має сертифіковані офіси в США і Німеччині. Це дає можливість обіцяти, що до середини 2020 року кросовери M-Byte вже будуть продаватися в Америці і Європі.