Фахівці Brabus перетворили Mercedes-Benz E-Class в супер-седан

Бізнес-клас Mercedes-Benz E-Class представлений на ринку з 1993 року. Не те, щоб автомобіль створювався для екстремальних швидкостей, але у компанії є AMG-традиція, яка охоплює весь модельний ряд. Тому ми маємо дуже швидкий AMG E63 S за $ 104 400, а завдяки новому тюнінгу Brabus його справедливо називають супер-седан.

Взявши стандартний Mercedes-AMG E63 S, фахівці Brabus використовували свою магію в області тюнінга і отримали на виході 789 к.с. потужності в зв’язці з колосальним крутним моментом в 1 000 Нм з 3 500 об / хв. Поява додаткових 186 к.с. і 150 Нм під капотом дозволяє седану робити спринт з нуля до сотні за три секунди, що відкриває для нього лігу повноцінних суперкарів, тільки з великим багажником і чотиримісним салоном.

Тюнінг Mercedes-AMG E63 S від Brabus включає установку двох більш продуктивних турбокомпресорів для 4,0-літрового двигуна V8. Ще більш особливим на тлі інших E63 S даний екземпляр робить смарагдово-зелений вініл кузова з контрастними помаранчевими акцентами в колісних дисках і на гальмівних супортах. Стандартні колеса замінені на ковані катки діаметром 21-дюйм в гумі Continental SportContact 6 розміром 265/30 ZR21 спереду і 305/25 ZR21 ззаду. Крім прекрасного кольору кузова, його трохи модифікували спліттером з вуглецевого волокна в передньому бампері, спортивною вихлопною системою з чорним керамічним покриттям вихлопних труб і новим дифузором. Останній з габаритним вогнем в стилі F1. Завершує апгрейд невеликий спойлер з вуглецевого волокна на кришці багажника. Нагадаємо, раніше в Brabus вже тюнінгували Mercedes-AMG E63 S: в минулий раз седан був чорним і відрізнявся колісними дисками.