Ferrari F8 Tributo побачили у центрі Лондона

Офіційна презентація нового італійського суперкара Ferrari F8 Tributo проходила на автомобільному салоні в Женеві в березні 2019 року.

Автомобіль був припаркований в людному місці і звичайно ж, зміг зібрати цілу юрбу «роззяв». Повідомляється, що ефектний італійський суперкар був помічений в Південному Кенсінгтоні. Зазначу, що Південний Кенсінгтон є досить багатим районом Західного Лондона, що, безумовно, пояснює, чому італійська новинка знаходиться саме там.

Насправді, модель F8 Tributo не можна назвати зовсім новою. Справа в тому, що автомобіль цей заснований на високопродуктивный версії суперкара 488 (ця версія називається Pista), відповідно багато вузлів і агрегати були запозичені саме у цієї моделі. Мова зокрема йде про 3,9-літровий мотор Twin-Turbo V8 потужністю 720 кінських сил.

Автомобіль також отримав деякі елементи аеродинамічного обважування Pista в передній частині. Найбільший інтерес представляє задня частина автомобіля – схожі задні ліхтарі використовувалися в моделі F430, а обтічник кузова, в якому вони містяться, схожий дуже на такий в Ferrari 308, який випускався в період 1970-1980-х років. Кришка двигуна з жалюзі хоч і не є точною копією тієї, яка використовувалася на легендарної моделі F40, але вона досить близько повторює її форму.

Ferrari запевняє, що новенький F8 досягає максимальної швидкості в 100 км / год за 2,9 секунди, а максимальна-можлива швидкість дорівнює 340 км / ч.