Fiat представив новий крос-хетчбек Tipo Cross

Показаний на фотографії Tipo Cross довший, вищий і ширший, ніж хетчбек Tipo, завдяки «дузі» на даху, різним сполученням шин і коліс та доопрацьованій підвісці.

Fiat представив новий варіант компактного хетчбека сімейства Tipo під назвою Tipo Cross – хетчбек зі збільшеним кліренсом, які останнім часом набирають популярність. Tipo Cross на 18 мм довший і на 10 мм ширший, ніж хетчбек Tipo, а також на 61 мм вищий, завдяки новим поперечним балкам на даху, різним сполученням шин і коліс і доопрацьованій підвісці.

Fiat заявляє, що цільовими покупцями Tipo Cross є «молоді сім’ї, котрі ведуть динамічний спосіб життя, які шукають функціональність, простір, але також стиль і зміст за доступною ціною». Стартова ціна новинки в Італії – 21500 євро.

Tipo Cross допоможе італійському автовиробникові знизити залежність продажів від внутрішнього ринку.

Глава бренду Fiat в Європі Лука Наполітано заявив в онлайн-презентації в середу, що 75% всіх Tipo продаються за межами Італії. За даними дослідників ринку JATO Dynamics, бестселером Fiat в Європі є Panda, з продажами 117865 автомобілів в перші 10 місяців нинішнього року. Три чверті продажів Panda доводиться на Італію.

Відзначимо, що в технічному плані новинка не зазнала змін. Під капотом як і раніше розташовується 1,0-літровий трициліндровий бензиновий агрегат з турбонаддувом потужністю 99 к.с. і два чотирициліндрових турбодизелі: 1,3-літровий силовий агрегат потужністю 94 к.с. і 1,6-літровий двигун потужністю 128 к.с. Всі три двигуни вже використовуються на різних інших моделях автомобілів Fiat Chrysler.

ДЖЕРЕЛОmotor1.com