Фірма KIA покаже загадковий електричний концепт

Прогресивний потужний електромобіль – це, мабуть, останнє, що ми чекаємо від компанії KIA. І головне – незрозуміло, звідки ростуть ноги, з якою моделлю пов’язаний новий концепт, не з Місяця ж звалився.

Здогадок трохи, правдоподібних версій немає. Банальний варіант: бренду мало кросоверів Xceed і Tusker, тому ось ще один. Екзотичний: корейці побудували-таки пікап. Британський: перед нами спорткупе, можливо, родинне Стінгер …

Віце-президент KIA по дизайну Грегорі Гійом той ще підказувач: «Коли ви будете водити цю машину, у вас волосся дибки встане». На даний момент у KIA є всього два серійних електромобіля: Niro EV (зліва) і Soul EV. Максимальна потужність в обох – 204 к.с., ємність топової батареї – 64 кВт • ч. У сучасній історії марки було вкрай мало концептів, які б цілком не перетворилися в серійні моделі. Серед ізгоїв є три злих компакта: GT4 Stinger (2014 року), CUB (2013) і provo (2013).

Не виключено, новий електрокар – з цієї серії, стало бути, маємо додатковий аргумент на користь британської версії про купе. У той же час пам’ятаємо, що в 2020 році KIA випустить водневу модель, споріднену Hyundai Nexo … Навряд чи виробник утримає інтригу до прем’єри в Женеві п’ятого березня.