Фірма Volvo пропонує зменшити максимальну швидкість

Починаючи з 2020 року всі нові автомобілі шведської марки будуть виїжджати з воріт заводу з обмежувачем максимальної швидкості на позначці 180 км / год. Volvo заявляє, що таким чином реалізує свою стратегію Vision 2020 року, яка повинна звести до нуля кількість загиблих і поранених в машинах бренду.

Мовляв, перевищення швидкості залишається однією з головних причин загибелі людей на дорогах, а Volvo лідирує в області безпеки і перша вішає нашийник, відкриваючи дискусію. «Хоча обмежувач – не панацея, його варто зробити, навіть якщо ми зможемо врятувати лише одне життя, – підкреслив президент Хокан Самуельсон. – Ми хочемо почати розмову про те, чи мають автовиробники право або, може бути, навіть обов’язок використовувати технології, що змінюють поведінку водіїв ».

У заяві нічого не говориться про належне Volvo бренд Polestar, у якого є гібридне купе 1 (600 к.с. 1000 Н • м) і електричний фастбек 2 (408 к.с., 660 Н • м). Їх теж будуть «душити»? Якщо так, дивно. Якщо ні – теж!

Шведи також говорять про «інтелектуальне управління швидкістю» з географічним зонуванням, тобто про автоматичне уповільнення транспорту на таких територіях, як школи та лікарні. Є ще кілька пропозицій, адже тепер Volvo «зосередиться на поведінці водія». Окремий фронт боротьби за безпеку – алкогольне і наркотичне сп’яніння за кермом. Також увага приділяється відволіканню водіїв на екрани смартфонів, написання SMS тощо. За цими двома напрямками Volvo представить ідеї на спеціальному заході в Гетеборзі 20 березня.