Флагман Changan CS95 змінив зовнішність

У той час як до прем’єри готується «купе» CS85, його старший брат Changan CS95 чепуриться після рестайлінгу.

Технічні характеристики не змінились, а зовнішність нам дуже нагадує автомобіль іншої марки, тому преса говорить про плагіат.

Китайські колеги чомусь проводять паралелі з Лексусом, хоча доречніше озирнутися на Mitsubishi. Ми ж згадали історію про Xray і Landwind.

Оновлений флагман дебютує в цьому році. З розмірів змінилася тільки висота, яка виросла до 1790 мм (+5). Довжина, ширина і колісна база – 4949 × 1930 × 2810 мм. Шильдики на кормі вказують, що турбомотор 2.0 і повний привід на місці.

«Дев’яносто п’ятий» позбувся кругового обважування з чорного пластику, від чого став виглядати солідніше, хоча місцеві ЗМІ вважають рішення спірним: мовляв, зник натяк на позашляховий потенціал. Ліхтарі з’єдналися світлодіодним перемичкою, тому довелося замінити багажні двері. Задній бампер отримав хромовану окантовку.

«Для більшості людей Changan CS95 був потворним, але нарешті поміняв зовнішність. Загальна форма цілком задовільна, але замало привабливих елементів дизайну. Відтепер кросовер буде сміливіше конкурувати з моделями GAC GS8, Geely Boyue і Haval H8», – зазначає китайський ресурс Eastday.com. Автомобіль надійде в продаж у вересні.