Фольксваген створить пляжний двохмісний автомобіль

Центр досліджень і розробок Фольксвагена в Брауншвейгу будує двомісний електромобіль з розташованим на кормі двигуном, повідомляє видання Autocar. В основі баггі лежить платформа MEB, а багато компонентів ділить він з хетчбеком I.D., наприклад трансмісію. Імені у проекту ще немає, але варіантів Volkswagen застовпив з надлишком.

З чуток, умовний I.D. Beach Buggy дебютує в березні на Женевській виставці як концепт і «відроджений Meyers Manx». Назва Meyers Manx в США стало прозивним для позначення класичного пляжного баггі.

А все почалося з калифорнійця Брюса Майерса, який в 1964-му своїми руками побудував машинку на скороченому шасі Жука. Культовий статус привів Meyers Manx в ігри Grand Theft Auto і Forza. Volkswagen вже інтерпретував Meyers Manx. Концепт Buggy up! на основі трехдверки up! був представлений сім років тому у Франкфурті. Тоді німцям здавалося, що у малолітражки буде прірва версій, і вони демонстрували потенціал. Але життя внесло корективи. Електричний баггі, за словами інсайдерів, входить в «тріо ретро-тематичних I.D.-карів», придумане босом Гербертом дис. Хетчбек там грає роль Жука, а I.D. Buzz – реінкарнований Microbus.

Зауважимо, що баггі на батарейках перестають бути екзотикою, оскільки з’являються все частіше. Мабуть, не дарма Citroen возить по всіх виставках E-Mehari.