Ford Bronco став першим електричним позашляховиком

Американська компанія Zero Labs Automotive випустить обмежену партію рестомодів класичного Ford Bronco на електротязі.

Завдяки сучасним дизайнерським рішенням, рестомод отримає нові кузовні пластини з вуглепластику, а в інтер’єрі з’являться елементи з натурального дерева. Модель отримала цифрову панель приладів.

Zero Labs Automotive вже відкрив прийом замовлень на один з 150 позашляховиків. За попередньою інформацією вартість одного екземпляра складе 250 тисяч доларів. Перша в світі повністю електрична модель Bronco побудована на рамі, створеній за допомогою аргонно-дугового зварювання вольфрамом.

Позашляховик отримав регульовані амортизатори Fox, диференціали Currie і гальма Brembo з 6-поршневими супортами. За продуктивність Ford Bronco відповідає 275-кіловатний електромотор BorgWarner, що генерує 374 кінських сили і 240 Нм крутного моменту. На одному заряді батареї, ємністю 70 кіловат-годин, автомобіль здатний подолати дистанцію в 306 кілометрів. В якості трансмісії виступає 5-діапазонна «механіка» і 2-ступінчаста роздатка Atlas. Модель отримала повний привід. Розробниками передбачена можливість поновлення силових агрегатів і контрольних систем.