Ford Bronco вийде в кузові “пікап”

Представники марки розповіли також про підготовку чотирьохдверної модифікації і версії в кузові «пікап». Під час недавньої зустрічі з дилерами компанія Ford надала продавцям більш детальну інформацію про відроджений Ford Bronco, в тому числі про плани створити дво- і чотиридверні версії.

За наявною інформацією позашляховик виконаний в ретро-стилі з використанням елементів оригіналу, таких як прямокутна решітка радіатора, круглі фари і штампована емблема Bronco спереду. Ford буде позиціонувати новий Bronco як конкурента Jeep Wrangler.

Власники зможуть зняти двері, і, як повідомляє видання Automotive News, в задній частині автомобіля буде багато місця для їх зберігання. Раніше повідомлялося, що Ford Bronco отримає рамну конструкцію. Імовірно, під капотом розміститься одна з силових установок сімейства Ford EcoBoost з турбонаддувом, потужність якої складе близько 325 к.с.

У той час як більшість покупців, швидше за все, виберуть автоматичну коробку передач, Ford також має намір запропонувати покупцям 7-ступінчасту механічну коробку. Представники дилерів також отримали можливість побачити наживо компактний позашляховик Ford і електричний кросовер, натхненний Mustang.

Автовиробник підтвердив плани по збірці компактного пікапа на шасі останнього покоління Ford Focus. Більш компактна версія Bronco, яку охрестили Baby Bronco, і пікап отримають брутальну зовнішність, яка повинна відрізняти їх від більш «згладженого» дизайну сучасних кросоверів. Очікується, що Baby Bronco з’явиться в продажу в 2020 році, тоді як стандартний Bronco – через кілька місяців. Маленький пікап з’явиться на ринку останнім, поступить в продаж не раніше 2021 року.