Ford F-150 Limited отримав надпотужний двигун

Розкішна версія пікапа Ford F-150 – Limited – отримала двигун від екстремального Raptor. Відтепер на неї встановлюється найпотужніший варіант 3,5-літрового бітурбомотору V6 EcoBoost, який видає 456 кінських сил і 691 Нм крутного моменту.

Агрегат пов’язаний з 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Крім нової силової установки, Ford F-150 Limited комплектується роздвоєним вихлопом з інтегрованими в бампер насадками, передніми мультиконтурними кріслами з активною поперековою опорою, вентиляцією, підігрівом і функцією масажу, а також кермом з обігрівом.

В обробці інтер’єру використовується шпон ясеня, замша і алюміній. У список оснащення Ford F-150 Limited входять 22-дюймові колісні диски з полірованого алюмінію, двосекційний панорамний дах, система віддаленого запуску двигуна, інтегрований контролер гальм причепа, камера з кутом огляду 360 градусів, помічник при русі з причепом заднім ходом, адаптивний круїз-контроль.

Ціни на Ford F-150 Limited з новим двигуном поки не оголошені. Модель 2018 року доступна на північноамериканському ринку за ціною від 61 360 доларів. Такі машини оснащені 3,5-літровим V6, віддача якого становить 380 кінських сил і 637 Нм крутного моменту. Коробка – 10-ступінчастий “автомат”.