Ford Fiesta і Focus стануть гібридами

Американська компанія Ford підтвердила, що незабаром представить моделі Fiesta і Focus, оснащені 48-вольтовою м’якою гібридною силовою установкою, в складі нової лінійки гібридних і повністю електричних автомобілів марки.

Fiesta EcoBoost Hybrid і Focus EcoBoost Hybrid будуть показані як автомобілі 2020 модельного року, а їх гібридна силова установка буде призначена для підвищення ефективності використання палива, а також для забезпечення більш потужною і швидкої роботи двигуна.

Обидві моделі будуть мати вбудований стартер / генератор з ремінним приводом, який заміняє стандартний генератор змінного струму, і спрямований на забезпечення відновлення та накопичення енергії після гальмування для зарядки 48-вольтової системи літій-іонного акумулятора. За словами Ford, електрична підтримка крутного моменту дозволяє забезпечити більш гнучку і чуйну роботу мотора, особливо при більш низьких оборотах, що сприяє більш гнучкому і комфортному водінню.

Очікується, що Fiesta Hybrid з 1-літровим мотором EcoBoost буде витрачати в середньому 4,9 літра бензину на 100 кілометрів, тоді як Focus EcoBoost Hybrid буде ще більш ефективним – всього 4,7 літра в змішаному циклі на 100 кілометрів.