Ford Fiesta ST Performance Edition отримає виключно оранжевий колір

Спеціально для британського ринку підготовлена ​​нова версія хот-хетча Ford Fiesta ST. Турботрійка EcoBoost 1.5 (200 к.с., 290 Н • м) з шестиступінчастою “механікою” залишилися недоторканими, але шасі було серйозно доопрацьоване з заміною амортизаторів і пружин.

Власники зможуть вибирати між 12 режимами на стиск і 16 на відбій (налаштовувати доведеться вручну). Підвіска занижена на 15 мм спереду і на 10 ззаду, а 18-дюймові легкосплавні диски на сім кіло легше стандартних.

Судячи з усього, розгін до сотні за 6,7 с – вже не межа, як і максималка в 232 км / год. До речі, рік тому в схожому «костюмі» з британцями попрощався Ford Focus RS Heritage Edition (375 к.с., 510 Н • м). Однак скинута дисками зайва вага повертається у вигляді максимального оснащення, яке включає диференціал підвищеного тертя Quaife, світлодіодні фари, преміальну аудіосистему Bang & Olufsen, підігрів керма, передніх сидінь і так далі.

Тираж видання Performance Edition обмежений 600 автомобілями. Ціни будуть оголошені в травні, продажі стартують в червні. Доставка машин покупцям запланована на початок вересня.