Ford Focus і Volvo XC40 отримали найвищі оцінки в краш-тестах

Нові переглянуті і розширені правила безпеки Euro NCAP вступили в дію пів року тому. І до цих пір за цими новими правилами був випробуваний тільки новий автомобіль Nissan Leaf. Тепер же до нього додалися нові Ford Focus і Volvo XC40.

Nissan Leaf пройшов тести в квітні. Він став першим в історії автомобілем, який перевірявся, крім іншого, на виявлення велосипедистів, роботу системи автоматичного гальмування та різних сценаріїв аварійних ситуацій, пов’язаних з автомобілями і пішоходами.

Сьогодні Euro NCAP оприлюднив результати випробувань двох інших автомобілів 2018 модельного року. Це Volvo XC40 і Ford Focus. І, на перший погляд, моделі виявилися однаково безпечні, оскільки обидві отримали п’ятизірковий рейтинг, максимально можливий в тестах організації. І все ж шведський кросовер виграв у американського хетчбека.

Тести включали в себе чотири основних випробування: захист дорослих водія і пасажирів, захист пасажирів-дітей , захист пішоходів та інших учасників дорожнього руху, і загальна безпека. У категорії дорослих Volvo набрав 97 балів проти 83 у Ford Focus і 93 у Nissan Leaf. Діти захищені у всіх автомобілях практично однаково: 87% у вищезгаданих моделях проти 86 у Nissan Leaf. Та ж історія і в тестах з іншими учасниками дорожнього руху. Тут у моделі Focus 72 бали проти 71 у Leaf і XC40. А в загальній безпеці Volvo набрав 76 пунктів проти 75 у Ford Focus.