Ford готує новинки для автошоу в Амстердамі

Наступного вівторка, 2 квітня, американський бренд Ford представить кілька нових моделей для Європи – їх презентація буде проходити на спеціальному заході в Амстердамі (Нідерланди). Відомо, що серед нових моделей значиться плагін-гібридна версія кросовера Kuga і новий кросовер, який в поточному модельному ряду бренду розташується між кросоверами Kuga і EcoSport.

Про це повідомляє закордонне видання Automotive News Europe з посиланням на свої перевірені джерела. Крім того, автовиробник покаже і м’яко-гібридні силові агрегати для моделей Focus і Fiesta. Американський бренд може назвати свій новий компактний кросовер Puma, а серійне його виробництво налагодити в Румунії на тому ж заводі, який виробляє кросовер EcoSport.

Ford запатентував торгове ім’я Puma ще в кінці 2018 року, що викликало підозру про те, що компанія відродить давню модель. Раніше під цим ім’ям продавалося 2-дверне купе, яке проводилося компанією Ford з 1997 року по 2002 рік. «Блакитний овал» вже оголосив офіційні подробиці про м’яко-гібридних Focus і Fiesta перед їх дебютами. Двигун використовує 1,0-літровий 3-циліндровий двигун Ecoboost в якості основного і користується потужностями вбудованого стартер / генератора з ремінним приводом.

Технологія використовує рекуперативного гальмування для збору енергії і її зберігання в невеликій літій-іонній батареї. Електрична складова активізується на низьких швидкостях. Згідно з офіційними даними, м’яка гібридна Fiesta буде витрачати 4,9 літри палива на 100 кілометрів шляху. У моделі Focus цей показник буде дорівнює 4,7 літра.