Ford і Volkswagen оголосять про глобальний альянс

Минулого літа Ford і Volkswagen оголосили, що будуть разом працювати над створенням ряду комерційних автомобілів, а також над спільною розробкою платформ Amarok і Ranger наступного покоління. З чуток, обидві компанії оголосять, що їх співпраця розшириться на інші області.

Очікується, деталі угоди будуть розкриті «негайно». На сьогоднішній день відомо, що співпраця американської та німецької компаній буде поширюватися як на комерційний, так і на технологічний сектори, щоб впоратися з гострою конкуренцією з боку ринку, а також знизити частку витрат на розробку електромобілів і автономне водіння.

Інформаційне агентство Reuters посилається на анонімне джерело, яке заявляє, що глобальний альянс буде оголошено наступного вівторка о 8:30 (за Детройтському часу). В інформації говориться, що Volkswagen збирається інвестувати в «Ford Autonomous Vehicles LLC», в свою чергу, Ford хоче використовувати платформу MEB від німецької компанії для розробки своїх майбутніх електричних транспортних засобів. Раніше обидві сторони заявляли, що будь-яка потенційна угода не спричинить за собою злиття, хоча фінансовий директор Ford Боб Шенкс заявив, що «обговорення не обмежуються».

Представники Ford і Volkswagen від коментарів відмовилися. Але, за попередніми висловлювань генерального директора VW Герберта Дисса, VW розглядає можливість створення Amarok наступного покоління на основі Ranger і обговорює можливість випуску своїх автомобілів на американських заводах Ford з надлишковою потужністю.