Ford Kuga дебютує 2 квітня

Третє покоління Ford Kuga (він же Escape в США) буде представлено другого квітня в Амстердамі на заході Go Further, в рамках якого фордівці покажуть ще кілька новинок.

Перші офіційні тизери моделі з’явилися на сторінках Форда в Фейсбуці. Нагадаємо, наступну Кугу компанія поставила на глобальну платформу С2, відому по новому Фокусу. Відповідно, чекаємо тут різні Екобусти і дизелі сімейства EcoBlue, а також восьмиступінчасту “автомат” з обертовим селектором-шайбою.

У різних тизерах на п’ятій двері паркетника можна помітити написи Escape і Kuga. Можливо, одночасно з презентацією в Амстердамі компанія викладе знімки як європейського, так і американського варіанту машини.

Є відомості і про інші прем’єри Go Further. Перш за все, це помірні гібриди Fiesta EcoBoost Hybrid і Focus EcoBoost Hybrid. Силова установка у них ідентична: турботрійка 1.0 EcoBoost, поєднана з мотором-генератором BISG (інтегрований стартер-генератор з ремінним приводом) і 48-вольтовою бортовою системою, а також забезпечена літієво-іонною тяговою батареєю.

Агрегат BISG не тільки паливо економить, але і динаміку покращує, включаючись як тяговий мотор на розгоні. А це заодно компенсує і турболаг, що дозволило компанії підняти віддачу на самому ДВС, поставивши на нього більший турбокомпресор. Компанія поки не розкрила повних даних, проте вказала середня витрата палива новинок. Гібридна Fiesta вимагає 4,9 л / 100 км, а аналогічний Focus і того менше – 4,7.

Фордівці заявили, що нові Fiesta з Фокусом приєднуються до великої сім’ї гібридів. Наприклад, недавно представленому Mondeo Hybrid Wagon. Про Mondeo ми вже розповідали детально.