Ford массово звільняє робітників

Компанія Ford оголосила про глобальні скорочення на заводах у Великобританії і Європі. За попередніми даними, на заводі в Німеччині під скорочення потраплять 5000 чоловік.

Поки що не оголошена точна цифра про кількість скорочених в Великобританії. Масові скорочення виправдовують програмою по підвищенню ефективності. Компанія розраховує, що дані заходи допоможуть компанії скоротити витрати і заощадити або навіть збільшити прибуток до 11 млн доларів протягом 3-5 років.

Крім скорочення, компанія Ford планує вивести з модельного ряду автомобілі, які не знайшли популярність серед аудиторії, і зробити упор на кросовери. Наприклад, в Німеччині припиниться виробництво моделей C-MAX і Grand C-MAX.

Так само стало відомо, що Ford буде співпрацювати з Volkswagen, щоб виробляти комерційні автомобілі. Компанія пішла на цей крок, щоб відмовитися від власних розробок в даному сегменті. Найдивовижніше в ситуації, що склалася, що зовсім недавно була оголошена сума, яку заробив генеральний директор Ford Джим Хакетт за 2018 рік.

За минулий рік він отримав 17,7 млн ​​доларів зарплати. Ця новина не викликала жодного інтересу, але тепер, після оголошення про звільнення, вона виглядає зовсім інакше. Варто згадати, що на даний момент в Великобританії працює 13 000 чоловік.