Ford Mustang перетворили в електроавтомобіль

Британський стартап Charge оголосив про запуск у виробництво повністю електричного Ford Mustang. У партнерстві з компанією Arrival, відомою своїми електро-фургонами для королівської пошти і транспортної компанії UPS, амбітна команда Charge запакувала класичний Ford Mustang 1960 випуску електродвигуном потужністю 300 кВт і літій-іонною батареєю ємністю 64 кВт / год.

Унікальний електромобіль на старті виходить обмеженою серією з 499 екземплярів. Згідно Charge, їх електромобіль Ford Mustang розганяється з 0 до 100 км / год всього за 3,09-секунди. У перекладі на більш звичні для нас величини, електромотор американського маслкар генерує трохи більше 400 к.с. потужності і значні 1 200 Нм крутного моменту. Запас автономності на одній зарядці заявлений в 200 км.

В цифровій консолі в салоні Ford Mustang від Charge водій може вибрати режим роботи трансмісії (доступний повний і задній привід), величину кліренсу, а також задати інші параметри майбутньої поїздки. Великий сенсорний екран на центральній консолі виконаний в дусі електромобілів Tesla. Ціна за електро Ford Mustang заявлена від $ 255 509. Відправлення перших машин покупцям почнуться у вересні наступного року. Для замовлення електромобіля виробнику необхідно відправити депозит в $ 6 400.