Ford оновив легендарні Mustang і Shelby GT500

Американський автовиробник оголосив про деякі незначні оновлення для незмінно популярного Mustang, а також для Mustang GT і Shelby GT500 2021 модельного року.

Як говориться в прес-релізі, ці три моделі будуть доступні для замовлення в нових кольорах Antimatter Blue, Carbonized Grey і Grabber Yellow. Крім того, модель Shelby GT500 доступна з пакетом деталей з вуглецевого волокна. У цей пакет входять 20-дюймові колеса, пофарбовані в чорний колір, відкидний дах і плетені елементи переднього спліттера.

Ті, хто знайомий з Shelby GT500 2020 року, знають, що він доступний з пакетом Carbon Fiber Track Pack і окремим пакетом обробки. В оновленій моделі новий пакет об’єднує функціонал старих доробок. Що неясно, так це те, чи буде пакет Carbon Fiber Track Pack і Handling Pack пропонуватися і в 2021 році.

У будь-якому випадку, Ford додав, що всі моделі Mustang з двигуном EcoBoost і 5,0-літровим двигуном V8 отримають в своє оснащення функцію Ford Co-Pilot360 вже в базі. Сюди входять автоматичне дальнє світло, камера заднього виду і система контролю «сліпих зон», система контролю смуги руху, система автоматичного екстреного гальмування з функцією виявлення пішоходів. Найзначнішим оновленням Mustang 2021 модельного року є доступність виконання Mach 1.