Ford перетворив новий Focus в кросовер

Ford представив свій черговий кросовер на базі останнього покоління Focus – нова модифікація Active доступна в двох типах кузова: універсал і 5-дверний хетчбек.

Ford Focus Active – це новий компактний кросовер на базі останнього покоління популярної моделі. Для США ця машина значима тому, що це буде єдина легкова модель марки для ринку Північної Америки, крім спорткара Ford Mustang, адже Fiesta, C-Max, Fusion і Taurus будуть зняті з продажу.

Тепер Ford Focus Active доступний як універсал і 5-дверний хетчбек. Спільними рисами моделей є збільшений дорожній просвіт, пластиковий обвіс на кузові і, навіть незважаючи на передній привід, поліпшена прохідність також йде в комплекті з новинкою.

Задня підвіска у Focus Active – багатоважільна, а пружини, амортизатори, стабілізатори, а також геометрія передніх і задніх куркулів нові. Кліренс збільшено на 30 мм спереду і на 34 мм ззаду в порівнянні зі стандартним Ford Focus. Крім того, для моделі доступні нові 17- або 18-дюймові колеса. Крім іншого для Ford Focus Active доступні два нових режими роботи електронних асистентів – Slippery Mode для кращого зчеплення на поверхнях начебто бруду і снігу і Trail Mode, який поліпшує прохідність на м’якій поверхні. Природно, залишилися режими Normal, Sport і Eco від простого Focus. Залежно від ринку Ford Focus Active буде доступний з чотирма моторами – 3-циліндровими бензиновими EcoBoost 1.0 і 1.5 і дизелем EcoBlue 1.5 і 2.0 – і 6-ступінчастою механічною або 8-ступінчастою автоматичною коробками передач.