Ford підтвердив випуск Fiesta ST Line

Ford Fiesta поставляється з 1,6-літровим атмосферним двигуном. Згідно з офіційними даними, американська компанія запускає розробку нової обмеженої версії для 2019 року, названої Fiesta ST Line. Відзначається, що вартість автомобіля складе 18 500 доларів США (включаючи оплату за транспортування).

«У міру того як компанія починає перемикати свою увагу з невеликих автомобілів на більші, ми шукали спосіб відсвяткувати Fiesta і дати нашим лояльним клієнтам щось нове для їх останньої покупки», – пояснює менеджер з маркетингу Ford Джефф Егген.

«Fiesta ST Line була створена для клієнтів, які хочуть більш спортивного вигляду Fiesta ST, але не обов’язково потребують потужності або додаткові витрати, які поставляються з цим автомобілем». І так, що стосується майбутнього Ford Fiesta ST Line, автомобіль отримує більш спортивні риси, задній дифузор, інший дах в чорному кольорі, спойлер, а також унікальні 16-дюймові колісні диски, хромовані наконечники для вихлопних труб і інші написи ST Line.

Всередині моделі присутні аналогічні логотипи, червона строчка, шкіряне рульове колесо, металеві накладки на педалі і килимки з червоними акцентами. Як стандарт Ford Fiesta поставляється з 1,6-літровим атмосферним двигуном, що забезпечує 120 кінських сил і 152 Нм крутного моменту. Агрегат з’єднується з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач або автоматом в якості опції.