Ford покаже 700-сильну версію пікапа F-150 Raptor

Нинішня версія Ford Raptor, яка є «зарядженою» версією американського повнорозмірного пікапа F-150, є непоганим автомобілем з точки зору високої потужності і непоганих позашляхових умінь.

Але мабуть хлопцям з компанії Ford цього недостатньо. Закордонне видання Car & Driver, посилаючись на власні джерела в Ford каже про те, що спеціальний випуск Raptor може бути представлений протягом наступного року.

Повідомляється, що поточна версія пікапа F-150 повинна бути замінена на абсолютно нове покоління, яке буде представлене приблизно в той же час, таким чином виходить, що прийдешній Raptor стане останнім потужним виконанням для нинішнього покоління американського вантажівки.

Відомо, що такий автомобіль буде оснащений тим же 5,2-літровим V8 з наддувом, який знаходиться під капотом у високопродуктивного Mustang Shelby GT500. У цій версії, максимальна потужність мотора становить 700 кінських сил. Нам здається, так ми майже в цьому впевнені, що інженери американського бренду не стануть змінювати потужність двигуна для високопродуктивного пікапа.