Ford повідомила про оновлення моделей Galaxy і S-Max

На тлі чуток про можливе припинення виробництва моделей Galaxy і S-Max, Ford повідомила про їх технічне оновлення. Минулого тижня світ облетіла новина, що Ford планує зняти з виробництва свої великі моделі – Mondeo і Galaxy / S-Max, щоб розчистити дорогу кроссоверам. Проте, поки що Galaxy і S-Max залишаються у виробництві і навіть отримали рестайлінгові версії. Правда, оновлення торкнулися тільки технічної частини, але не зовнішнього вигляду.

Вперше Galaxy і S-Max отримають дизельний мотор Ford останнього покоління. Йдеться про 2-літровий EcoBlue в декількох варіантах потужності – на 118, 148, 187 і 237 кінських сил. Всі двигуни відповідають останнім екологічним нормам викидів Euro 6. Разом з новим мотором мінівени отримають і нову коробку передач. Йдеться про 8-ступеневу автомат з системою адаптації до стилю водіння власника і дорожніх умов. Втім, 6-ступінчаста механіка також залишилася доступна клієнтам.

Що стосується додаткових систем, на моделях з автоматичною КПП тепер встановлюється адаптивний круїз-контроль і система Stop & Go. Galaxy і S-Max стали безпечнішими. Мінівени оснащені системою моніторингу сліпих зон з поліпшеними характеристиками, і новою системою очищення лобового скла, яка прискорить чистку в складних погодних умовах. У салоні Galaxy і S-Max тепер уже в базі доступна 4-дюймова мультимедійна система, при цьому в якості опції також може встановлюватися 10-дюймова версія.

Автомобілі також отримали технологію усунення зовнішніх шумів в салоні.