Ford презентував електричний Mustang Mach-E

Американський автовиробник представив електрокросовер Ford Mustang Mach-E у спортивній версії GT Performance. Новинка дивує своєю потужністю та надзвичайною динамікою.

Два електричні двигуни видають разом до 487 кінських сил, при цьому крутний момент досягає 860 Нм. Запас ходу електричного кросовера становить 378 кілометрів за циклом EPA.

До 96 км/год Ford Mustang Mach-E GT Performance розганяється усього за 3,5 секунди. Треба зазначити, що аналогічну динаміку пропонує й Tesla Model Y Performance.

Електрокрос Mustang Mach-E GT Performance отримав також ряд візуальних особливостей. Колісні диски Pirelli 245/45R розміром 20-дюймів з затемненням та пофарбовані в червоний супорти Brembo додають лоску. У передньому бампері з’явилася чорна заглушка, що імітує велику решітку радіатора.

У салоні встановлені передні спортивні крісла з матеріалом ActiveX Performance Grey і перфорованими сітловідбивальними вставками Miko. Панель приладів прикрашена алюмінієвою аплікацією. Прайс на новинку буде опубліковано пізніше.

ДЖЕРЕЛОavtodream.org