Ford Super Duty похвастався новим двигуном

Як завжди, перед початком посівної, всі виробники великих пікапів проводять оновлення своїх потужних красенів. Завдяки цьому сегмент важких пікапів в Америці стає все більш привабливим, ніж будь-коли – вся Детройтська трійка представила нові або оновлені версії – і Ford завершує низку прем’єр з оновленим SuperDuty.

Нові пікапи, які з’являться в продажу восени цього року, заслужено можуть носити статус самих затестованих за всю історію компанії, пройшовши понад сім мільйонів миль випробувань.

Не сприймайте Ford Super Duty 2020 модельного року як абсолютно нові моделі – це сильно перероблене нинішнє покоління пікапів з більш виразною решіткою радіатора, а також новою конструкцією світлодіодних фар. Ford заявляє, що невеликі зміни переднього бампера оптимізують аеродинаміку та охолодження, а задні ліхтарі з новим дизайном і новим заднім бампером повинні створити “більш сміливий стиль Built Ford Tough” ззаду.

Безумовно, найважливіші зміни відбуваються під капотом, де з’явився новий 7,3-літровий бензиновий V8. У типовій для Ford манері точних даних про потужності, крутний момент і інші можливості поки немає, але компанія заявляє, що цей V8 буде “найпотужнішим бензиновим V8 в своєму класі”. Новим для 2020 модельного року стане також 10-ступінчаста автоматична коробка передач TorqShift з більш широким діапазоном передавальних чисел, ніж в попередньому 6-ступеневу автоматі. Коробка передач компактна і поміщається в тому ж просторі, що й 6-ступінчаста раніше. При цьому вона всього на 1,58 кг важча. У неї є п’ять режимів – нормальний, буксирування – причіп, економічний, по слизьких поверхнях, а також пісок / сніг.

Для шанувальників дизелів пропонуватиметься 6,7-літровий двигун PowerStroke третього покоління з новою системою впорскування палива для оптимізації витрат і зниження рівня шуму. Зміни повинні забезпечити більшу потужність і більший крутний момент у всьому діапазоні оборотів, але, знову ж таки, Ford поки не розкриває цифри. Базовим же двигуном залишається 6,2-літровий V8, що пропонує “перевірені можливості при доступній ціні”. Ford з гордістю заявляє, що є єдиним виробником, який розробляє і виробляє всі комбінації двигунів і трансмісій самостійно. Це повинно забезпечити “безпроблемну роботу цих компонентів з будь-якими шасі і різновидами пікапів”.