Фотошпигуни опублікували перші фото нового хетчбека LADA Granta

Новий xетчбек LADA Granta, який ще не був представлений АвтоВАЗом офіційно, потрапив в шпигунські об’єктиви. Автомобіль помітили на підмосковній дорозі в місті Митищі – швидше за все, машина проходила дорожні випробування. Але чомусь досить далеко від «дому» і без камуфляжу плівки.

На фото видно, що кузов п’ятидверної «Гранти» забарвлений в синій відтінок, який є заводською колірною гаммою. З дизайном передньої частини все зрозуміло: її ми вже бачили на фотографіях нового седана Granta, які зовсім недавно опублікували перехожі. А ось оформлення корми викликає певний інтерес: вона практично один в один повторює задню частину «хетча» Kalina. І дизайн легкосплавних колісних дисків дуже схожий на той, що розробили художники для тієї ж «Калини». Мабуть, виробник готує автомобіль нового сімейства Granta, в яке незабаром увійде і нинішня знахідка.

Шпигунські знімки були опубліковані в групі «LADA Granta FL клуб» в одній із соціальних мереж. Офіційних даних про новинку з цим типом кузова поки що немає.

Треба сказати, що «Гранта», яка в даний момент доступна покупцям, запропонована в якості седана, лифтбека, а також у версії Sport.