Папараці розсекретили новий седан Hyundai Sonata

Нещодавно нам стало відомо, що компанія Hyundai готує вихід революційного водневого авто. А тепер іменитий корейський автовиробник Hyundai проводить дорожні випробування автомоделі Sonata у восьмому поколінні. Ця інформація підтверджується шпигунськими знімками, розміщеними на порталі Bobaedream.

На знімках ми можемо побачити, що машина покрита щільним камуфляжем, тому складно розмірковувати про будь-який майбутній зовнішній вигляд автоновинки. З відомої інформації можна назвати заводський код обговорюваної автомоделі – DN8.

Ходять чутки, що новинку представлять на Женевському мотор-шоу на початку весни майбутнього року. Про дизайн автомобіля подейкують, що він неодмінно буде в дусі концепт-версії Le Fil Rouge. Чинне сьоме покоління Hyundai Sonata в серійне виробництво пішло в 2014 році. З тих пір тільки в 2017 році автомодель зазнала легкий мейкап.

Спочатку оновлену автомодель спробували корейські автолюбителі. Далі був авторинок Сполучених Штатів. І тільки потім автомодель прийшла в Росію і Україну. Ймовірно, і в цей раз автомоделі доведеться пройти це коло випробувань.