Фотошпигуни опублікували ексклюзивні фото 10-мільйонного Mustang

У Мережі з’явилися фотографії білого кабріолета Ford Mustang, який, за попередньою інформацією, став 10-мільйонний екземпляром моделі. Офіційне оголошення від Ford очікується на цього тижня, пише світова преса.

Знімки кузова і повністю зібраної машини в своєму Instagram опублікував користувач official_ford_guy. Ювілейний Mustang – це версія GT в комплектації Premium. Такі машини оснащуються 5,0-літровим двигуном V8, віддача якого становить 466 кінських сил і 569 Нм крутного моменту, шестиступінчастою “механікою” з функцією перегазовки або 10-діапазонним “автоматом”.

У список оснащення увійшли світлодіодна головна оптика і протитуманні фари, задній дифузор, двозонний клімат-контроль, фонове підсвічування салону, камера заднього виду, а також медіакомплекс SYNC 3.

Ціна кабріолета в Америці становить мінімум 44 855 доларів. До України Ford Mustang так і не дістався: перші поставки моделі співпали з початком кризи і через низький попит компанія вирішила прибрати маслкар з української лінійки.