Фотошпигуни підловили BMW M8 Gran Coupe на тестах

Минулорічний BMW Concept M8 Gran Coupe в нинішньому році «трансформується» в серійну модель. Її і відловили фотошпигуни на зимових тестах.

Прем’єра машини на публіці очікується в кращому випадку восени, а може, і в кінці року, якщо не на початку 2020 го. Плівка не дозволяє побачити всі тонкі деталі. Судячи з усього, бампер у серійної машини буде трохи простішим, ніж у шоу-кара.

Закономірно тут стоїть нормальна оптика, а не тонована на совість. А в цілому все на подив близьке до концепту. Нагадаємо, що найшвидша на даний момент варіація звичайної баварської «вісімки» – це купе M850i ​​xDrive з мотором V8 4.4 (530 к.с., 750 Н • м), яка набирає сотню з місця за 3,7 с.

Але незабаром (не виключено, що вже в Женеві в березні) німці повинні показати пару BMW M8 / M8 Competition з віддачею в районі 630-650 сил. Аналогічний з налагодження мотор буде приводити в рух і чотиридверну сестру, M8 Gran Coupe, яка з’явиться пізніше (і не раніше, ніж седан M850i ​​xDrive). А ще в цьому ряду компанія побудує кабріолет M8 Convertible.