Фотошпигуни показали новий бюджетний кросовер Hyundai Styx

Днями автомобільне видання MotorOctane поділилося знімками нового кросовера Hyundai Styx: корейський «бюджетник» потрапив в об’єктив камери на одній з індійських вулиць.

Справедливості заради варто відзначити, що шпигунські фото корейського SUV потрапляли в Мережу і раніше. Однак ця порція «живих» знімків підігріла інтерес шанувальників марки до прийдешньої презентації новинки на мотор-шоу в Нью-Йорку.

Нагадаємо, свій новий крос Hyundai збирається вивести на глобальний ринок: авто вже обзавелося цілою серією імен. Так, індійським автомобілістам новинку представлять як «Styx», американці і корейці дізнаються про новий крос під ім’ям «Leonis», а жителі Латинської Америки – «Carlino».

В Індії новинку оцінили в 700-800 тисяч рупій. Для цієї країни виробник підготував відразу три двигуни: 83-сильний «атмосферник» на 1,2 літри, літровий турбомотор потужністю 118 к.с. і півторалітровий турбодизель з віддачею 115 «конячок». Привід – безальтернативний передній. Зовнішній вигляд індійського Hyundai Styx буде нагадувати дизайн Hyundai Kona: каскадний решітка радіатора, двоярусна головна оптика та інше.