Фотошпигуни показали новий BMW M2

Більш потужна версія BMW M2 вже «в дорозі». «Шпигунські» фотографії новинки були опубліковані пару хвилин назад зарубіжними виданнями, повідомляється, що автомобіль був помічений на дорогах Швейцарії.

За прикладом хлопців з компанії Porsche, прототип покритий чорною плівкою, так що складається враження, що кузов у ​​нього чорний. Два місця на машині відразу привернули нашу увагу. Ми твердо віримо, що перед нами M2 у виконанні CS або CSL.

У порівнянні з M2 Competition, це купе відрізняється декількома елементами кузова – нижня кромка спойлера в передній частині і невеликий задній спойлер. Зміни були також помічені на капоті і задньому дифузорі. Цілком можливо, що автомобіль отримає дах з вуглецевого волокна. Масивні гальма добре видно за колісними дисками, і, за чутками, вони будуть виготовлені з карбонових / керамічних елементів. Ми також чули, що більш потужний M2 повчить 19-дюймові ковані диски Y-Spoke 763 M.

Інші подробиці про технічне оснащення автомобіля поки що недоступні. У гіршому випадку, баварська новинка отримає 405 кінських сил – під капотом буде знаходитися та ж рядна турбована «шістка», що і в поточному M2 Competition. В якості трансмісії може бути представлена ​​7-ступінчаста коробка передач з подвійним зчепленням або 6-ступінчаста “механіка”.