Фотошпигуни показали новий Hyundai i10

Hyundai i10 представляє хетчбек A-сегмента. Занадто маленький, щоб його можна було розглядати на ринку США, Hyundai i10, який служить автомобілем початкового рівня компанії. Перша версія вийшла в кінці 2007 року, а в 2013 році була модель другого покоління, яка до кінця 2016 року одержала зовнішнє оновлення.

Перенесемося в даний час, де крихітна п’ятидверна модель і споріднена модель Kia Picanto готується до третього випуску. Фотошпигуни зняли на камеру пару прототипів нового i10 на парковці десь в Швеції. Hyundai оповитий досить щедрою кількістю камуфляжного матеріалу всередині і зовні. Згідно з інформацією з джерел, його колісна база буде помітно збільшена в порівнянні з нинішнім автомобілем, розмір якого між двома осями складає 2385 міліметрів.

Що стосується дизайну, то у i10 також розташовані фари, як і у нинішнього автомобіля. Денні ходові вогні і протитуманні фари знаходяться в одному і тому ж місці, але задні ліхтарі, ймовірно, різні. Поки немає інформації про можливі зміни в варіантах двигунів в порівнянні з нинішнім i10, який можна придбати в Європі з трьох-і чотирициліндровими безнаддувними агрегатами. Менший з двох – 1,0-літровий з 66 кінськими силами і 94 Нм крутного моменту. Інший – 1,2-літровий з 86 к.с. і 121 Нм, який можна пов’язати з чотириступінчастою автоматичною коробкою передач за додаткову плату.

На деяких ринках Європи Hyundai також пропонує 1,0-літровий, що працює на зрідженому нафтовому газі і що розвиває потужність 67 к.с. і 90 Нм. Для нового i10 було б розумно придбати трициліндровий 1,0-літровий двигун Picanto з турбонаддувом потужністю 100 к.с. і 172 Нм, але тільки на більш дорогих версіях серії. Hyundai, ймовірно, представить i10 третього покоління в кінці цього року або в 2020 році.