Фотошпигуни спіймали новий Mercedes GLS

Ми вже неодноразово публікували фотографії тестових прототипів нового Mercedes-Benz GLS-Class. Автомобіль практично готовий до серійного випуску і зараз проходить завершальні випробування на дорогах загального користування перед самим дебютом.

Рестайліноговий кросовер дебютує на автосалоні в Нью-Йорку 17 квітня. Модель буде найрозкішнішим позашляховиком в рядах бренду, принаймні до тих пір, поки не з’явиться версія від Maybach.

На даний момент прототипи приховують під камуфляжем тільки передню і задню частину. Незважаючи на це, ми можемо розглянути масивну решітку радіатора з вертикальними перекладинами і передній бампер з прихованими під камуфляжем повітрозабірниками.

Судячи по довжині кузова, модель повинна отримати версію з трьома рядами сидінь. Раніше компанія обіцяла, що модель стане «справжнім S-класом серед позашляховиків». Це говорить про підвищений комфорт і преміальні матеріали в обробці салону.

Пізніше, зрозуміло, буде представлена ​​модифікація Maybach з вартістю близько 200 000 доларів. Mercedes буде виробляти розкішний позашляховик в Алабамі, що зробить цю модель найдорожчим новим автомобілем, зібраним в Сполучених Штатах.