Фотошпигуни виклали в мережу фото дизайну нового седану Chevrolet

Очікується, що офіційна прем’єра рестайлінгової «чотирьохдверки» Chevrolet відбудеться наступного року. Седан, для якого відродили ім’я Cavalier, дебютував в 2016 році в Китаї. Нагадаємо, модель з такою назвою випускали з 1981 по 2005 рр. переважно для американського ринку.

Нову «чотирьохдверку» виробляють в Піднебесній на заводі СП концернів General Motors і SAIC, китайський ринок є основним для Cavalier, але не єдиним – з 2017-го седан почали постачати ще і в країни Латинської Америки. Тим часом до дебюту вже готується оновлений Кавалер, знімки закамуфльованої машини опублікувало видання Bitauto.

Першими рестайлінгову модель отримають, звичайно, китайці – за попередніми даними, на «піднебесний» ринок посвіжілий седан вийде влітку 2019 го. Судячи з фото, Chevrolet Cavalier-2019 отримає нову радіаторну решітку в стилі Chevrolet Cruze, який теж недавно пережив рестайлінг, а також інші фари і бампери. Салон теж модернізують – передня панель поки прикрита ганчіркою, ймовірно, під нею ховаються нові мультимедійний комплекс і блок управління кліматичною установкою.

Мотори ж, швидше за все, не зміняться: в Китаї дореформений Chevrolet Cavalier продають з бензиновими чотирициліндровим «атмосферником» 1.5 і «турботрійкою» 1.0 потужністю 113 і 120 к.с. відповідно. Перший двигун працює в парі з п’ятиступінчастою “механікою” або шестиступінчастим “автоматом”, другий поєднується з «роботом».