Фотошпигуни виклали в мережу фото нового великого кросовера Kia

В основі моделі може лежати платформа седана Kia Quoris.

На корейському сайті The Korean Car Blog з’явилися фотографії автомобіля, який, ймовірно, є передсерійним зразком великого кросовера Kia Telluride. Про запуск моделі в серію раніше повідомив глава дизайнерського відділу корейського автовиробника Пітер Шрайер. Провісником машини став однойменний концепт-кар, який дебютував в 2016 році. Офіційної інформації про технічну начинку Telluride немає, проте деякий натяк дав глава відділу планування американського офісу Kia Орт Хедрік. Так, великий кросовер можуть побудувати на задньопривідній платформі від флагманського седана K900.

В такому випадку він буде комплектуватися 3.3-літровим твін-турбо двигуном V6 потужністю 370 кінських сил і 509 Нм крутного моменту. За іншою інформацією, в основі Kia Telluride буде лежати модифікований «візок» Hyundai Santa Fe, а під капотом розміститься дволітрова «турбочетвірка», віддача якої складе 238 кінських сил і 353 Нм крутного моменту.

Прототип Kia Telluride побудований на модифікованому шасі позашляховика Sorento. Довжина кросовера складає п’ять метрів. Він оснащений гібридною силовою установкою, до складу якої входить 3,5-літровий агрегат V6 потужністю 270 кінських сил і 130-сильний електромотор.