Фотошпигуни зняли Kia Forte нового покоління

Звичайний седан Kia Forte нового покоління, який ось-ось надійде на ринок в США, – автомобіль флегматичний. При його розробці велика увага приділялася економічності. Так що покупці побачать на ньому дволітровий «Аткінсон» на 149 сил і новий високоефективний варіатор.

А ось замаскований прототип, спійманий нині на тестах, явно спритніший, ніж його попередник. Фотографи запевняють, що застали на випробуваннях «підігріту» версію GT.

Висхідний Kia Forte оснащений єдиним вихлопних патрубком справа, а задній бампер цього прототипу має по вирізу з кожного боку, тобто підготовлений до установки пари труб. Ще у машини змінені пороги.

Компанія навряд чи створює потужний седан сегменту. Поява на ньому «турбочетвірки» Theta 2.0 T-GDI (250-275 к.с., 353 Н • м) від Hyundai i30 N малоймовірно. Ми прогнозуємо наддувний агрегат 1.6, як на хетчбеку Forte5 SX. На ньому віддача становить 204 к.с. і 264 Н • м, є вибір з «робота» і «механіки». Згадана п’ятидверка відноситься до минулого покоління Forte і до сих пір присутня в американському каталозі. Аналогічний мотор 1.6, до речі, ми чекаємо на європейському хетч Kia Ceed GT.

Конкурувати Kia Forte GT повинен з такими моделями, як Honda Civic Si (208 к.с.) або з майбутнім седаном Volkswagen Jetta GLI (орієнтовно 220 сил).