Французи представили автомобіль, який буде працювати на повітрі

Новий автомобіль, який зможе їздити на тязі стисненого повітря, створений у Франції. Називається він Airpod, і їздити на ньому буде дуже дешево – компресори заповнюються за дев’яносто секунд і всього лише 1 євро, причому пробіг без підзаправки складе 220 кілометрів.

Якщо конструктори та інженери корпорації MID не брешуть про таку грошову і енергетичну ефективності, то навіть при ціні в 20 тисяч доларів машина буде вельми швидко окупатися. Новинка зможе розганятися до 70 кілометрів на годину, причому представники компанії обіцяють, що будуть продавати версію з апаратно обмеженою межею швидкості.

Межею швидкості буде 45 кілометрів на годину, а за законами Європи такий транспорт прирівнюється до гіроскутерів, електровелосипедів та іншим транспортних засобів, які можна водити громадянам без водійських прав. Ч

Автомобіль виходить в серію вже в 2018 в Європі і Північній Америці, і буде випускатися в одній з двох комплектацій: з трьома місцями, одне з яких буде для водія, і з одним місцем, розрахований на перевезення вантажів до 300 кілограм.