G-Power переробила BMW M5 на грозу суперкарів

Розгін з місця до 100 км / год за 2,9 секунди і максимальна швидкість 335 км / год – це показники не 2-місного суперкара, а седана! Правда, не простого, а нового BMW M5, доопрацьованого в G-Power.

BMW представила новий седан M5 вже в двох варіантах – базовому і більш потужному Competition. Але далеко не всім клієнтам вистачає тієї потужності, що пропонує автомобіль. І тут на виручку приходить тюнінг-ательє G-Power, що перетворює седан в грозу суперкарів.

Автомобіль отримав нові турбіни і новий блок керування двигуном, а також титанову вихлопну систему, що дозволило збільшити віддачу 4,4-літрового V8 до 789 к.с. – у базового BMW M5 “всього” 600 к.с., а у BMW M5 Competition трохи більше, 625 к.с.

З новим мотором автомобілю потрібно всього 2,9 секунди, щоб розігнатися з місця до 100 км / год, а розгін завершиться тільки після досягнення 335 км / год! При цьому седан від G-Power відрізняється від звичайного BMW M5 лише 21-дюймовими колесами та набором стікерів на кузові. А в інтер’єрі на центральній консолі встановлений шильдик. І все – в іншому нічого незвичайного.